» » در سند آمایش سرزمینی اسکی جزو رشته‌های اصلی استان اصفهان لحاظ شود

رئیس فدراسیون اسکی و ورزش‌های زمستانی:

در سند آمایش سرزمینی اسکی جزو رشته‌های اصلی استان اصفهان لحاظ شود

1
205
کد خبر: 1903
به گزارش پایگاه خبری ذره‌بین ورزش، عباس نظریان رئیس فدراسیون اسکی و ورزش‌های زمستانی جمهوری اسلامی ایران در مجمع انتخاباتی رئیس هیات اسکی استان اصفهان ضمن تبریک به محمود یسلیانی اظهار داشت: در سال‌های گذشته تنها رشته اسکی در کشور فعال بود و ورزشکاران پس از بارش‌ برف، قادر به فعالیت بودند اما در سال‌های اخیر رشته‌های متعددی را به بدنه فدراسیون اضافه کردیم که سبب انجام این ورزش‌ها در طول سال شده است.
وی ادامه داد: رشته‌های زیر مجموعه فدراسیون اسکی و ورزش‌های زمستانی ٣٠٠ مدال در میادین‌ مختلف دارد که ١۵٠ تا ١۶٠ مدال آن در المپیک زمستانی و حدود ۱۱۰ مدال در سه رشته یخی توزیع می‌شود.
عباس نظریان در ادامه به المپیک ناشنوایان اشاره کرد و گفت: کسب ۲ رتبه چهارمی پس از ٨٠ سال غیبت ما در این آوردگاه، نشانگر ظرفیت بالای ورزشکاران ایرانی است.
رئیس فدراسیون اسکی خاطرنشان کرد: ورزشکاران ما در آینده نزدیک در سه دوره مسابقات جهانی در رشته‌های گوناگون به میزبانی اتریش، نروژ و چین حضور خواهند یافت.
وی با بیان اینکه اصفهان ظرفیت بالایی دارد، افزود: پیست فریدونشهر در غرب این استان بین‌المللی شده و از سوی دیگر چادگان، بویین میاندشت و فریدن شهرستان‌های مناسب برای توسعه رشته‌های زیرمجموعه فدراسیون است.
عباس نظریان ادامه داد: ورزش همگانی و تفریحی با برگزاری جشنواره‌ها میسر است، فریدونشهر مقصد مناسب گردشگری و اسکی در ایران به‌شمار می‌رود و کوه صفه اصفهان محلی مناسب برای ورزش اسکی روی چمن است و باید از آن به‌خوبی بهره گرفت.
رئیس فدراسیون اسکی و ورزش‌های زمستانی گفت: راه اندازی سالنی که کف آن یخی باشد برای گسترش و آموزش رشته‌های یخی ضروری است و هزینه بالایی هم ندارد و امیدوارم در استان اصفهان چنین مکانی احداث شود.
وی در پایان تاکید کرد: لازم است در سند آمایش سرزمینی وزارت ورزش و جوانان، اسکی جزو رشته‌های اصلی استان اصفهان لحاظ شود و این موضوع با پیگیری مدیرکل ورزش و جوانان انجام خواهد شد.
 در سند آمایش سرزمینی اسکی جزو رشته‌های اصلی استان اصفهان لحاظ شود

نظرات

User Avatar
 • ckersamant
 • در تاریخ : 18 اردیبهشت 1403 07:39

солярис даркнет


<a href="https://solarise6muu4darknet.com/">
solaris darknet</a>

https://solarise6muu4darknet.com/
[reply]پاسخ[/reply]
 • 0
[rating-type-4]
 • {dislikes}
 • {likes}
[/rating-type-4]

گزارش تصویری

عناوین بیشتر

  برگزاری جشنواره مینی هندبال در استان اصفهان+تصاویر

  انتخاب علیزاده به عنوان رئیس هیات کاراته استان اصفهان+گزارش تصویری

  گزارش تصویری مجمع عمومی سالیانه هیات فوتبال استان اصفهان

  افتتاح نمایشگاه خودروها و موتور سیکلت‌های کلاسیک در اصفهان+تصاویر

  تجلیل از قایقرانان افتخارآفرین اصفهانی در آسیا + تصاویر

  برگزاری آئین تجلیل از 110 مربی، داور و قهرمان هیات اسکیت استان اصفهان +تصاویر