» » صد درصد اعتبارات تخصیصی سال ۱۴۰۲جذب شد

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان:

صد درصد اعتبارات تخصیصی سال ۱۴۰۲جذب شد

0
158
کد خبر: 1904
به گزارش پایگاه خبری ذره‌بین ورزش، نادیا مرادی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان اظهار داشت: اعتبارات فصل ۵ استان و ‌ملی و سایر فصول تا پایان سال مالی به طور کامل جذب شد و مبلغی بالغ بر ۵۶۰ میلیارد ریال در قالب تفاهم‌نامه به هیات‌های ورزشی استان و‌ شهرستان‌ها و همچنین سازمان‌های مردم نهاد جوانان کمک شد.
وی تاکید کرد: با تلاش و پیگیری‌های مدیرکل ورزش و جوانان استان، اعتبارات سال ۱۴۰۲ در مقایسه با دو سال گذشته رقم چشمگیرتری بود که در قالب کمک به توسعه ورزش در سطح استان و‌همچنین گسترش فعالیت‌های سازمان‌های مردم نهاد جوانان جذب شد.
مرادی افزود: در سال ۱۴۰۲ جمعا مبلغ ۲۰۳ میلیارد و‌۵۲۰ میلیون ریال به هیات‌های ورزشی شهرستان‌ها اختصاص داده شد که این رقم در مقایسه با سال ۱۴۰۱ به میزان ۱۴۴ درصد و ‌در قیاس با سال ۱۴۰۰ به میزان ۴۱۶ درصد رشد داشته است.
معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: در بخش حمایت مالی از هیات‌های ورزشی استان اصفهان نیز در سال ۱۴۰۲ مبلغ ۲۹۷ میلیارد ریال برای توسعه ورزش اختصاص داده شد که رشد قابل توجهی را در جهت کمک به هیات‌های ورزشی نسبت به ادوار گذشته شاهد هستیم.
وی افزود: در سال ۱۴۰۲ و در قیاس با سال۱۴۰۱میزان کمک به هیات‌های ورزشی استان ۱۱۱ درصد و نسبت به 2 ‌سال قبل ۱۳۱۲ درصد رشد داشته است.
مرادی تصریح کرد: در راستای حمایت از فعالیت‌های سازمان های مردم نهاد جوانان نیز با افزایش ۵ برابری اعتبارات این حوزه نسبت به 2 سال گذشته، جمعا ۶۲ میلیارد و‌۴۹۶ میلیون ریال به حوزه جوانان و فعالیت‌های مرتبط با آن کمک شد.
 صد درصد اعتبارات تخصیصی سال ۱۴۰۲جذب شد

گزارش تصویری

عناوین بیشتر

  برگزاری جشنواره مینی هندبال در استان اصفهان+تصاویر

  انتخاب علیزاده به عنوان رئیس هیات کاراته استان اصفهان+گزارش تصویری

  گزارش تصویری مجمع عمومی سالیانه هیات فوتبال استان اصفهان

  افتتاح نمایشگاه خودروها و موتور سیکلت‌های کلاسیک در اصفهان+تصاویر

  تجلیل از قایقرانان افتخارآفرین اصفهانی در آسیا + تصاویر

  برگزاری آئین تجلیل از 110 مربی، داور و قهرمان هیات اسکیت استان اصفهان +تصاویر