صفحه نخست | درخشش ورزشکاران اصفهانی در رقابت‌های اسکی قهرمانی کشور

درخشش ورزشکاران اصفهانی در رقابت‌های اسکی قهرمانی کشور

به گزارش پایگاه خبری ذره‌بین ورزش، دومین روز از رقابت‌های اسکی قهرمانی کشور در بخش جوانان، بزرگسالان و شهرنشینان روزهای هشتم و نهم اسفندماه 1402 به میزبانی پیست اسکی شمشک برگزار شد.
در رشته مارپیچ بزرگ و در بخش بزرگسالان بانوان، صدف ساوه‌شمشکی، مریم کیاشمشکی و ثمین علیزاده ساوه (هر سه از استان تهران) به ترتیب اول تا سوم شدند.
در بخش جوانان (۱) بانوان، سارینا احمدپور از استان تهران اول شد و ساحل ساوه شمشکی و پارمیس فاتحی منش از استان تهران به ترتیب دوم و سوم شدند.
در بخش جوانان (۲) بانوان، شقایق کیادربندسری از استان تهران در جایگاه نخست قرار گرفت.
در بخش شهرنشینان بانوان پارمیس فاتحی منش از استان تهران اول شد و ناهید حسینی از استان اصفهان و فائزه ابوالحسن زاده از استان آذربایجان شرقی به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.
در بخش مردان نیز محمد کیادربندسری از استان تهران قهرمان شد. مرتضی جعفری از استان البرز در جایگاه دوم و محمد ساوه شمشکی نیز از استان تهران در رتبه سوم قرار گرفت.
در بخش جوانان (۱) آقایان، علی بلوکات از استان تهران در جایگاه نخست قرار گرفت. اردلان ساوجی از استان تهران دوم شد و سید ابوالفضل صید از استان البرز در جایگاه سوم قرار گرفت.
در بخش جوانان (۲)، کیان ساوجی نیا از استان تهران، آرمان تیر از استان مازندران و عطا مرادیان از استان آذربایجان شرقی به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.
در بخش شهرنشینان آقایان نیز حامد عطایی از استان اصفهان قهرمان شد. سام رضایی از استان فارس در جایگاه دوم قرار گرفت و مهدی عطایی از استان اصفهان سوم شد.
در پایان دو روز رقابت مارپیچ کوچک و بزرگ نتایج تیمی زیر حاصل شد:
بزرگسالان بانوان :
۱-استان تهران
۲-استان اصفهان
۳- استان آذربایجان شرقی

جوانان بانوان :
۱-تهران
۲-اردبیل
۳-البرز

شهرنشینان بانوان:
۱-تهران
۲-اصفهان
۳-آذربایجان شرقی

بزرگسالان آقایان:
۱-تهران
۲-البرز
۳-اصفهان

جوانان آقایان :
۱-تهران
۲-البرز
۳-مازندران

شهرنشینان آقایان:
۱-اصفهان
۲-تهران
۳-فارس
گفتنی است رامین ناطقی سرپرست هیات اسکی استان اصفهان از نزدیک شاهد این رقابت ها بود.
درخشش ورزشکاران اصفهانی در رقابت‌های اسکی قهرمانی کشور
درخشش ورزشکاران اصفهانی در رقابت‌های اسکی قهرمانی کشور
10-12-1402, 09:17
بازگشت